Hakkımızda

Tekno Donanım, Aziz Emre ÖZTÜRK tarafından 08 Ağustos 2017 tarihinde kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Zaman içerisinde teknoloji, donanım, eğitim ve e-spor platformu haline gelmiştir.
18 Temmuz 2018 Tarihinde Tekno Donanım olumlu bir sonuç elde ederek Balakşehir Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Merkezi Living Lab bünyesine girişimci proje olarak kabul edilmiş ve projenin, ana stratejik proje ortağı Başakşehir Belediyesi olmuştur.
Teknoloji ve Donanım üzerinde habercilik, bilişim teknolojisi alanında ise ücretsiz eğitim video ve yazılı içerikleri hazırlama hedefini kovalarken günümüzün en önemli atılımlarından olan E-Spor (elektronik spor) sektörüne ASUS, Cooler Master, DLive, İndomie, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, İstanbul Esenyurt Üniversitesi sponsorluk destekleri ile girerek elektronik oyunlara dair ligler, turnuvalar düzenlemiş organizasyonlar kapsamında olan müsabakaları da canlı olarak yayınlamıştır.
Tekno Donanım Medya ailesi olarak firma veya şahıslara web sitesi hizmeti, içerik hizmeti, seo, grafik çalışmaları, danışmanlık ve sosyal medya hizmetlerini sağlamaktayız.